AKADEMIA SZKOLENIOWA

szkolenia z branży barberingu I beauty

Kurs makijażu permanentnego w Toruniu

Makijaż permanentny ma za zadanie podkreślić naturalny kobiecy urok poprzez uwydatnienie oczu, ust i brwi. Jego zaletą jest wysoka trwałość, która może sięgać nawet do 2 lat. Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób pragnących zaoszczędzić czas na codziennym nakładaniu kosmetyków, lecz też dla wszystkich kobiet, które nie chcą poddawać się bardziej inwazyjnym zabiegom, czy też cierpią z powodu utraty brwi lub rzęs.

Na czym polega zabieg makijażu permanentnego?

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu na głębokość ok. 0,5 mm i przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, zatem nie ma obaw o odczuwanie dyskomfortu. Po około 4 tygodniach konieczne jest umówienie się na ponowną wizytę w celu wypełnienia ubytków spowodowanych łuszczeniem się skóry, będącej naturalnym następstwem zabiegu.

Kurs makijaż permanentny – jaką wiedzę można zdobyć w trakcie?

Udając się na kurs makijażu permanentnego w Toruniu, możesz liczyć na atrakcyjnie przekazaną wiedzę w miłej atmosferze, a także na przewagę praktyki nad teorią. Pod okiem doświadczonych szkoleniowców krok po kroku poznasz tajniki makijażu permanentnego, nauczysz się skutecznie eliminować błędy i obudzisz w sobie pasję do jak najlepszego wykonywania zawodu.

Podczas kursu, pomożemy Ci nauczyć się wykonywania naturalnego makijażu permanentnego, który jest obecnie absolutnym hitem. Naturalność jest dziś trendy, dlatego też to właśnie u nas nauczysz się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i eliminować ewentualne niedociągnięcia pod okiem wyszkolonych trenerów.

Ceny kursów makijażu permanentnego zaczynają się od 800 do 5000 zł

Postaw na zawód przyszłości i przyjdź do Charles&Co Toruń!

Można śmiało powiedzieć, że praca w branży beauty jest idealnym zawodem przyszłości – rozwój medycyny estetycznej i technologii pozwala na urozmaicanie oferty salonów kosmetycznych coraz to większymi nowalijkami, których opanowanie pozwoli Ci podkreślić urodę milionów kobiet. Z usług branży beauty już dziś korzysta liczna grupa odbiorców, która najprawdopodobniej będzie rosła. Zadbaj więc nie tylko o zdobycie odpowiedniej wiedzy, lecz też utrwalenie dobrych nawyków związanych z pracą i obudzenie w sobie prawdziwej pasji! Przyjdź do nas!

Co zyskuje klient w cenie kursu?

Kursant zyskuje wiedzę szkoleniowca zdobywaną przez wiele lat oraz opiekę trenerską po ukończonym szkoleniu. W cenie kursu zawarty jest lunch, materiały szkoleniowe oraz praca na wysokojakościowym sprzęcie i produktach.

INNE NASZE KURSY

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

1. Napisz do nas wiadomość, podając imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz nazwę i datę szkolenia, na które mamy Cię zapisać

2. Wyślemy Ci regulamin zapisów wraz z danymi do wykonania przelewu (zadatek)

3. Po wykonaniu przelewu prześlij nam potwierdzenie, w celu pełnego potwierdzenia rezerwacji

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: GLOW Julia Pawłowska, ul. Różana, nr 1, 87-162 Lubicz Górny, NIP: 8792706983, REGON: 381761502.