AKADEMIA SZKOLENIOWA

szkolenia z branży barberingu I beauty

Barbering szkolenia - Toruń

Jak zawsze podczas naszych kursów fryzjerskich, zdobędziesz bogatą wiedzę teoretyczną na temat barberingu, obejmującą najważniejsze zagadnienia związane z pielęgnacją i doborem fryzury i brody, najważniejszymi technikami cięcia, a także posiądziesz ważną wiedzę na temat włosów. Oczywiście całość będzie okraszona mnóstwem praktyki, dzięki czemu opuścisz nas z bogactwem umiejętności, jakich nie powstydzą się najlepsi barberzy w Polsce!

Kurs na barbera – dlaczego warto?

Zawód barbera przeżywa w Polsce prawdziwy boom – powstaje coraz więcej salonów barberskich, w których można liczyć na obsługę na świetnym poziomie. Warto jednak przy tym pamiętać o tym, aby w ramach szkolenia barberingu wybierać jedynie najlepsze placówki, w których jest nastawienie na wytężoną pracę – dlatego, że tylko ona doprowadzi Cię do zwycięstwa, jakim jest wypracowanie mistrzowskiego fachu fryzjerstwa oraz zadowolenie rosnącej liczby klientów, którzy przyprowadzą za sobą kolejnych.

Szkolenia barberskie w toruniu

Szkolenie dla Fryzjerów - "Poznaj tajniki barberingu"- basic

Szkolenie dla osób, które mają już podstawy fryzjerstwa, a swoje umiejętności chcą poszerzyć o wiedzę z zakresu barberingu. Bardzo intensywne szkolenie, w którym jest 1 h teorii, reszta szkolenia to praktyka- pokaz instruktorski oraz praca na żywych modelach organizowanych przez Akademię.

Zakres szkolenia:
● Pokaz golenia głowy i twarzy,
● Strzyżenie brody i kontury golenia,
● Pokazy strzyżenia,
● Techniki strzyżenia,
● Stylizacja i dobór produktów,
● Praca praktyczna na modelach,

Szkolenie dla Fryzjerów - "Poznaj tajniki barberingu"- master

Szkolenie dla osób, które były już u nas na szkoleniu Basic, jest to rozszerzenie zdobytej już wiedzy o nowoczesne strzyżenia barberskie oraz cover brody, woskowanie, świecowanie, nitkowanie. Intensywne szkolenie, praca na modelach pod okiem instruktora.

Zakres szkolenia:
● Wykonywanie stylizacji brwi za pomocą specjalnej nici
● Pozbywanie się owłosienia za pomocą wosku
● Zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn w profesjonalnym salonie barberskim
● Modele dobrani indywidualnie pod kursanta, aby podszkolić zdobyte już
umiejętności

Szkolenie dla Barberów - "Master Barber"

Szkolenie dla certyfikowanych barberów, którzy chcą się dalej dokształcać, rozszerzona wiedza z zakresu barberingu, strzyżenia tatoo hair, wiedza na temat marketingu i budowaniu własnej marki osobistej.

Zakres szkolenia:
● Nowoczesne techniki strzyżeń męskich
● SPA dla brody
● Tajniki strzyżenia tatoo hair- nowatorski program
● Zagadnienia z trychologii
● Marketing w salonie barberskim
● Jak zbudować własną markę osobistą?

Szkolenie barber od zera- " Barber czas start!"

Innowacyjny program szkoleniowy dla osób bez doświadczenia, które chciałyby zostać Barberem. Nasze szkolenie: składa się ze 160 godzin praktycznych i 20 godzin teoretycznych. Program szkolenia został opracowany przez grupę doświadczonych specjalistów. Ćwiczenia odbywają się na główkach, balonach oraz żywych modelach.

Zakres szkolenia:

● Innowacyjny program szkoleniowy przestawiamy po rozmowie telefonicznej.

Szkolenie dla Fryzjerów - "Poznaj tajniki nowoczesnych cięć"

Szkolenie dla fryzjerów damskich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności z zakresu nowoczesnych strzyżeń damskich. Pokaz instruktorski odbywa się na główce, pokazując 3 różne strzyżenia na trzech długościach włosów. Kursanci pracują na modelkach.

Zakres szkolenia:

● geometria strzyżeń damskich, tworzenie form przestrzennych

● projektowanie strzyżeń

● najnowsze trendy w strzyżeniu damskim

● pokaz instruktorski

 

● praca na modelkach!

Szkolenie dla Fryzjerów - "Poznaj tajniki upięć okolicznościowych"

Szkolenie dla fryzjerów damskich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności z zakresu upięć okolicznościowych. Upięcia ślubne, komunijne, fale objętościowe. Mamy duże doświadczenie jeśli chodzi o branże fryzjerską, prowadzimy własny Barber Toruń, który cieszy się świetną reptuacją. 

Szkolenie dla Fryzjerów- "Poznaj tajniki koloryzacji"

Szkolenie dla fryzjerów damskich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności z zakresu koloryzacji. Uczestnik zdobywa umiejętność uzyskiwania zamierzonych pewnych rezultatów kolorystycznych. Poznaje dogłębnie działanie produktów do koloryzacji, dzięki czemu może później świadomie pracować i zarządzać procesami chemicznymi

Zakres szkolenia:

● Złote zasady rozjaśniania włosów

● Techniki koloryzacji i rozjaśniania włosów: sombre, air touch

● Zastosowanie kontrastów w koloryzacji blond

● najnowsze trendy w koloryzacji damskiej

● pokaz instruktorski

 

● praca na modelkach!

Cennik kursów barberskich

Wszystkie szkolenia dla Fryzjerów i berberów 

Szkolenie 1 dniowe – 1490 zł

Szkolenie 2 dniowe – 2490 zł

Szkolenie 3 dniowe – 3 500 zł

Szkolenie barber od zera–  20 dni, 12 000 zł

 

Każde szkolenie można sfinansować ze środków z Urzędu Pracy.

 

Zapisz się już dziś na szkolenie fryzjerskie w Toruniu!

Dlaczego warto skorzystać z naszych kursów?

Nasze kursy fryzjerskie to przede wszystkim praktyka – zebraną przez nas wiedzę i doświadczenie staramy się przekazać w atrakcyjny sposób, a do tego dbamy o wyjątkową atmosferę panującą podczas zajęć. 

 

Naszym zadaniem jest nie tylko nauczyć Cię profesjonalnego świadczenia usług barberskich – pragniemy również rozbudzić w Tobie zamiłowanie do pracy w branży beauty i do dalszego rozwoju Twojej wiedzy na kolejnych szkoleniach fryzjerskich, jakie możemy Ci zaoferować.

Co zyskuje klient w cenie kursu?

W cenie kursu zawarty jest lunch podczas szkolenia i ewentualny nocleg. Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe w postaci skoroszytu z najważniejszymi informacjami zawartymi w szkoleniu. Każdy kursant na czas szkolenia otrzymuje od nas cały potrzebny sprzęt.

INNE NASZE KURSY

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

1. Napisz do nas wiadomość, podając imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz nazwę i datę szkolenia, na które mamy Cię zapisać

2. Wyślemy Ci regulamin zapisów wraz z danymi do wykonania przelewu (zadatek)

3. Po wykonaniu przelewu prześlij nam potwierdzenie, w celu pełnego potwierdzenia rezerwacji

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy

na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: GLOW Julia Pawłowska, ul. Różana, nr 1, 87-162 Lubicz Górny, NIP: 8792706983, REGON: 381761502.